
Постільна білизна однотонна бежева полуторка 220*150см
1 350 ₴
- В наявності
- Код: комплект танамі
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✅✅✅РОЗМІРІ В НОВНОСТІ
🔻Полуторка: Ціна: 1050
Простирадло — 220✖️150
Підодияльник - 220✖️150
Наволочки — 70✖️70
🔻Двоспалка: 1092 грн
Простирадло — 220✖️200
Підодияльник - 220✖️180
Наволочки — 70✖️70
🔻Євро: Ціна 1140грн
Простирадло — 220✖️200
Підодияльник - 220✖️200
Наволочки — 70✖️70
🔻Сімейка: Ціна 1355грн
Простинь-220✖️200
Підодияльник - 220✖️150 2 шт.
Наволочки — 70✖️70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Бежевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴






