
Еластичний кроп-топ із драпіруванням спереду - смарагдовий цвет, XS (є розміри)
490 ₴
- В наявності
- Код: 46130
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З таким модним кроп-топом від LUREX можна створювати різноманітні вбрання на кожен день або для вечірки.
Модель з біфлексу спереду, по центру, доповнена накладними вставками, які з'єднуються навхрест. Рукави в кофтині довгі, краї низу прямі, а кругла горловина обшита вузькою окантовкою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Смарагдовий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | XS - 34см; S - 36см; M — 38 см |
| Довжина рукава від горловини, см | XS - 68см; S - 68см; M — 68 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | XS - 48см; S - 48см; M - 48см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% бавовну |
| Стан | Нове |
| Стиль | Молодіжний |
| Тканина | Біфлекс |
| Фасон | кроп-топ |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | XS - 30см; S - 32см; M - 34см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴






