
Віскозний лонгслів з відкритим плечем - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
800 ₴
- В наявності
- Код: 251024
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Віскозний лонгслів з відкритим плечем — це витончений і трендовий елемент гардероба, що поєднує мінімалізм і жіночність.
Модель має приталений силует, який підкреслює фігуру, виконана з м’якої напівпрозорої віскозної тканини, що ніжно лягає по тілу. Одне відкрите плече додає образу асиметрії й акценту, створюючи стильний, злегка спокусливий вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Стан | Нове |
| Тканина | Віскоза |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 42см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴






