
Легкий в'язаний джемпер у смужку - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
900 ₴
- В наявності
- Код: 5583
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий в’язаний джемпер у смужку — сучасна й комфортна модель, яка поєднує невимушеність і стиль. Завдяки вільному крою він дарує свободу рухів, а м’яка в’язка робить його зручним вибором для щоденного носіння у міжсезоння.
Джемпер має опущені пройми та довгі рукави, що створюють розслаблений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Джемпер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | смужка |
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 58% бавовна, 42% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






