
Жіночий лонгслів із хвилеподібною окантовкою - кавовий цвет, S (є розміри)
540 ₴
- В наявності
- Код: 32112
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 53см; M - 53см; L - 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 71см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 51см; M - 51см; L - 52см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Кавовий |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 65% поліестер, 28% віскоза, 7% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 40см; M - 41см; L - 42см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴






