
Укорочений лонг-поло із блискавкою на горловині - чорний цвет, S (є розміри)
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 10214
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Укорочений лонг-поло із блискавкою на горловині виконаний з еластичної однотонної тканини, яка м’яко тягнеться та підкреслює фігуру.
Модель має приховану блискавку на горловині, що додає стильного акценту та дозволяє регулювати глибину вирізу. Спереду розташовані додаткові декоративні шви, які роблять силует більш виразним та структурованим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 47см; M - 47см; L - 47см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 66см; M - 66см; L — 66 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 39см; M - 40см; L — 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴






