
В'язаний костюм-трійка з кардиганом, спідницею та топом - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
2 180 ₴
- В наявності
- Код: 5870
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Готові модні комплекти одягу для жінок - ідеальне рішення, коли потрібно швидко скласти стильний образ. З таким костюмом-трійкою тобі залишається тільки підібрати зручне взуття та гарні аксесуари.
У комплекті: майка-топ на широких бретелях, довга спідниця та кардиган на ґудзиках.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-трійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина по боковому шву, см | 90см |
| Довжина рукава від горловини, см | 64 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Клас | Преміум-клас |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 52% віскоза, 20% поліамід, 28% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | діловий/офісний |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | на гумці |
| Ширина по поясу, см | 28см |
| Ширина по стьобах | 40см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴






