
Силуетний костюм-двійка з люрексом - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
440 ₴
- В наявності
- Код: 41366
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей ошатний костюм з машинної в'язки з додаванням ниток люрексу – елегантний та модний вибір для особливих подій та урочистих випадків. Нитки люрексу надають костюму вишуканості і мерехтливого блиску, створюючи чарівний вигляд.
Топ цього костюма має приталений фасон, що вдало підкреслює контури фігури, надаючи жіночності та грації.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Люрекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | люрекс |
| Довжина переду виробу, см | 40см |
| Довжина по боковому шву, см | 84 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Фасон | міді |
| Ширина по стьобах | 32 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 26 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴






