
Трикотажний костюм із шортами та сорочкою - зелений цвет, M (є розміри)
1 860 ₴
- В наявності
- Код: 25121
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажний костюм із шортами та сорочкою — це комфортний і стильний комплект, що поєднує затишок трикотажу з елегантністю продуманого крою.
Оверсайз сорочка з відкладним коміром додає образу свободи та легкості, а її закруглений необроблений низ підкреслює жіночність і м’якість силуету. Застібка на ґудзики дозволяє носити її як самостійно, так і у відкритому вигляді з топом.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Зелений |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Комплект двійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 73см; M - 74см; L - 75см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 31см; M - 32см; L - 33см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 9см; M - 9см; L - 9см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 49см; M - 50см; L - 51см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 14см; M - 14см; L - 15см |
| Клас | Преміум-клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 64см; M - 66см; L — 68 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴







