
В'язаний однотонний светр-поло - бежевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 710 ₴
- В наявності
- Код: 25105
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язаний однотонний светр-поло — базова й універсальна річ для гардероба. Модель виконана у прямому вільному крої з опущеними проймами, що додає силуету розслабленості та комфорту.
Комір з V-подібною горловиною надає виробу елегантності й підкреслює шию, роблячи образ більш витонченим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Светр |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 61 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 41 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 80% акрил, 13% поліестер, 7% PBT |
| Стан | Нове |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴






