
Однотонний в'язаний светр оверсайз із широкими рукавами - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 700 ₴
- В наявності
- Код: 257021
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий однотонний в’язаний светр оверсайз із блискавкою — затишна й стильна модель, створена для комфорту та тепла. Светр виконаний із м’якої в’язаної пряжі, приємної до тіла, що забезпечує комфорт навіть у прохолодну погоду.
Має вільний оверсайз фасон із опущеною лінією плечей і широкими рукавами, які створюють розслаблений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Светр |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 54см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 76% акрил, 24% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | з коміром |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴






