
Тепла вільна кофта зі штучного хутра - темно-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 930 ₴
- В наявності
- Код: 241205
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепла вільна кофта зі штучного хутра виконана у мінімалістичному стилі, що поєднує комфорт і затишок. Модель має м’яку фактуру, приємну на дотик, забезпечує відчуття тепла навіть у прохолодну погоду.
Кофта вирізняється вільним прямим кроєм, круглою горловиною та опущеними проймами, що додають образу легкості та невимушеності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Кофта |
| Тип тканини | Штучне хутро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 62 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-коричневий |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трава |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 ₴






