
В'язана кофта-поло в широкий рубчик - бордо цвет, ONE SIZE (є розміри)
2 110 ₴
- В наявності
- Код: 8657
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язана кофта-поло в широкий рубчик — стильна та комфортна річ для повсякденного образу. Модель виконана з м’якої фактурної пряжі, що приємно прилягає до тіла й забезпечує комфорт у прохолодну погоду.
Кофта має зручну застібку на блискавку та комір із контрастною окантовкою, що додає виробу оригінальності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Кофта |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | 62 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | бордо |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 33% акрил, 37% поіестер, 30% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 110 ₴






