
Вільна в'язана кофта в косички - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
2 070 ₴
- В наявності
- Код: 257031
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільна в’язана кофта з візерунком косичок — теплий і стильний варіант для прохолодного сезону. Виготовлена з м’якої пряжі, вона дарує відчуття комфорту та затишку, водночас виглядає об’ємно й трендово завдяки фактурній в’язці.
Модель має вільний крій oversize із опущеною лінією плечей, круглу горловину та довгі рукави з манжетами.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Кофта |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | косички |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 51 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 85% акрил, 7% еластан, 8% полиамід |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 70см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴






