
В'язаний однотонний пуловер вільного фасону - темно-червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 4932
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язаний пуловер вільного фасону — стильна та базова річ, яка додає образу м’якості та комфорту. Виконаний із приємної до тіла однотонної пряжі, він добре тримає форму та забезпечує відчуття затишку в прохолодну погоду.
Модель має V-подібний виріз, що красиво підкреслює лінію шиї та додає жіночності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Пуловер |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 53 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-червоний |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 77% акрил, 23% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴






