
В'язана кофта-поло з ґудзиками на горловині - бордо цвет, ONE SIZE (є розміри)
760 ₴
- В наявності
- Код: 50690
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язана кофта-поло — це елегантний варіант для повсякденних і ділових образів. Модель виконана з м’якої однотонної пряжі, має довгий комір і застібається на три ґудзики під горловиною.
Фасон прямий і зручний, із високими манжетами на рукавах та по низу виробу, що надають форми й охайного вигляду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Кофта |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 55 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | бордо |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 39% акрил, 29% поліестер, 14% поліестер, 9% поліамід, 5% вовна, 4% спандекс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 50см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴






