
В'язаний однотонний гольф вільного фасону - бежевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 791
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язаний однотонний гольф вільного фасону створений із м’якої пухнастої пряжі, що дарує комфорт і приємний об’ємний вигляд.
Висока горловина забезпечує додаткове тепло, а вільний силует дозволяє легко поєднувати його з будь-яким верхом чи низом. Довгі рукави та низ виробу завершені еластичними манжетами, які тримають форму та додають охайності посадці.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Гольф |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Гольф |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 62 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 64 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 50% бавовна, 25% акрил, 23% нейлон, 2% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | з коміром |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






