
Класичний замшевий однобортний піджак - коричневий цвет, M (є розміри)
1 740 ₴
- В наявності
- Код: 655905
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замшевий піджак — це універсальна річ, яка стане справжнім помічником для сучасної модниці. Він доречно виглядатиме як у робочі будні, так і під час прогулянок містом чи у невимушеній атмосфері на відпочинку.
Модель виготовлена з еко-замші, має гладку підкладку всередині та оснащена легкими поролоновими плечовими вставками для красивого силуету.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | M |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Замша |
| Фасон піджаків і жакетів | Однобортний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Піджак |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 74см; M - 74см; L - 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 70см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 42см; M - 42см; L - 42см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 93% поліестер, 7% лайкра |
| Стан | Нове |
| Тканина | Штучна замша |
| Фасон | напівприталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 53см; M - 55см; L - 57см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴








