
Довга трикотажна сукня-поло - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
2 210 ₴
- В наявності
- Код: 12221
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довга трикотажна сукня-поло виконана з тонкої, приємної на дотик в’язки, яка гарно тягнеться та підкреслює силует. Модель має приталений крій, що створює елегантний та жіночний образ, а довгі рукави роблять її зручною для прохолодної погоди.
Верх сукні оформлений класичним коміром поло та застібається на кілька ґудзиків, додаючи образу лаконічності та стриманого шарму.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | рубчик |
| Довжина переду виробу, см | 134 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 52% віскоза, 21% поліамід, 27% bpt |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | В'язка, трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина по стьобах | 34 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 32 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 210 ₴






