
Довга трикотажна сукня-поло в рубчик - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 12222
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довга трикотажна сукня-поло в рубчик — елегантна й водночас комфортна модель, яка поєднує спортивні нотки з жіночним силуетом. Виріб виконаний із м’якого трикотажу в рубчик, що добре тягнеться, підкреслюючи фігуру та забезпечуючи зручність у носінні.
Сукня має класичний відкладний комір та застібається на кілька ґудзиків у зоні горловини, додаючи образу охайності й стриманості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | 132 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 68 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 52% віскоза, 21% поліамід, 27% bpt |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | В'язка, трикотаж |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | міді |
| Ширина по стьобах | 32 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 30см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴






