
Однотонна сукня максі в рубчик - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
970 ₴
- В наявності
- Код: 10817
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча однотонна сукня максі в рубчик — вишукана й водночас зручна модель для повсякденних і святкових образів. Сукня виготовлена з еластичного трикотажу в рубчик, який м’яко підкреслює фігуру та забезпечує комфорт у носінні.
Має приталений верх і розкльошений до низу крій, що створює жіночний силует і додає легкості рухам.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | рубчик |
| Довжина виробу, см | 133 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 51 см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | максі |
| Ширина по стьобах | 36 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴






