
Довга в'язана вільна сукня - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
2 240 ₴
- В наявності
- Код: 95890
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довга в’язана сукня вільного фасону — це комфортна й універсальна модель, виконана з м’якої однотонної в’язки. Вона має круглу оброблену горловину та опущені плечі, що створюють розслаблений силует і додають сукні сучасного мінімалістичного вигляду. Широкий прямий крій та об’ємні рукави забезпечують максимальний комфорт і не обмежують рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 130см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 55% бавова, 25% поліестер, 10% акрил, 10% вовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | максі |
| Ширина по стьобах | 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | 54см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240 ₴






