
Жіночі штани з лампасами на резинці - темно-сірий цвет, M (є розміри)
2 320 ₴
- В наявності
- Код: 241002
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямі жіночі штани на зав'язках з лампасами - це просто знахідка і для робочих буднів, і для неформальної обстановки.
Ця модель виконана з костюмної тканини. Низ виробу прямий.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | лампасі |
| Довжина по боковому шву, см | S - 100см; M - 101см; L - 102см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 74см; M - 74см; L - 74см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-сірий |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Весна |
| Склад тканини | 64% поліестер, 33% віскоза, 3% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴






