
Класичні штани-палаццо зі стрілками - чорний цвет, S (є розміри)
2 010 ₴
- В наявності
- Код: 80100
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні штани-палаццо зі стрілками – це чудова база для ділових, святкових та повсякденних образів. Завдяки високій посадці вони допоможуть вам створити ідеальний силует з акцентом на талії, роблячи ноги візуально довшими та стрункішими.
У моделі краї низу прямі, а широкий втачний пояс йде без резинки.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | XS - 111см; S - 112см; M - 112см; L - 112см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | XS - 83см; S - 83см; M - 83см; L - 83см |
| Клас | Преміум-клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | XS |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 66% поліестер, 30% віскоза, 4% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Фасон | із завищеною талією |
| Ширина по стьобах | XS - 45см; S - 47см; M - 49см; L - 51см |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 32см; S - 34см; M - 36см; L - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴







