
Жіночі еластичні легінси зі штрипками - коричневий цвет, XS (є розміри)
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 4700
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі еластичні легінси зі штрипками — це модний і практичний вибір для тих, хто цінує комфорт і стиль. Завдяки універсальному дизайну, вони ідеально підходять для різних образів, від спортивних до casual.
Легінси виготовлені з еластичної тканини, яка забезпечує комфортну посадку та повторює контури тіла, не обмежуючи рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Вид виробу: | Легінси |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лосини |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | XS - 81см; S - 82см; M - 83см; L — 84 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | XS - 60см; S - 61см; M - 62см; L - 63см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | XS |
| Сезон | Весна |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% бавовну |
| Стан | Нове |
| Стиль | Молодіжний |
| Тканина | Дайвінг |
| Фасон | приталений |
| Ширина по стьобах | XS - 32см; S - 33см; M - 34см; L - 35см |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 31см; S - 32см; M - 33см; L - 34см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴






