
Літні штани на резинці вільного крою - рожевий цвет, S (є розміри)
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 10090
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літні штани на резинці вільного крою — це ідеальний вибір для спекотних днів, коли хочеться відчувати легкість і комфорт. Модель виконана з напівпрозорої тканини, що додає образу повітряності та витонченості. Завдяки вільному крою штани не обмежують рухів, забезпечуючи максимальний комфорт під час носіння.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 109см; M - 109см; L - 109см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 80см; M - 80см; L - 80см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 55% льон, 45% віскоза |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Лён |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 37см; L - 39см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴






