
Лляні штани прямого крою - молочний цвет, S (є розміри)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 58800
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лляні штани прямого крою — легкий та комфортний варіант для теплої пори року.
Виготовлені з напівпрозорої тканини, вони мають внутрішню підкладку, що забезпечує зручність і щільність покриття. Пояс на еластичній резинці зі шнурком-зав'язками гарантує ідеальну посадку та додатковий комфорт.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 108см; M - 108см; L - 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 76см; M - 76см; L - 76см |
| Застібка | Зав'язки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% поліестер, 30% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Лён |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴






