
Літні штани у смужку - жовтий цвет, L (є розміри)
1 430 ₴
- В наявності
- Код: 40121
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літні штани у смужку — це легка й повітряна модель, ідеальна для спекотної погоди та невимушених образів.
Мають широкий прямий крій, що не обмежує рухів і створює витончений силует. Пояс на еластичній резинці, яка добре розтягується, забезпечує комфортну посадку без застібок.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Жовтий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | смужка |
| Довжина по боковому шву, см | S - 105см; M - 106см; L - 106см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 76см; M - 77см; L - 77см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴






