
Жіночі теплі спортивні штани - бежевий цвет, XL (є розміри)
860 ₴
- В наявності
- Код: 22950
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі теплі спортивні штани — практичний і стильний вибір для холодної пори року, що поєднує комфорт та сучасний дизайн. М’який плюшевий начіс ізсередини дарує приємне тепло, а вільний крій забезпечує свободу рухів і невимушений силует.
Модель має еластичний пояс на резинці з зав’язками, що гарантує надійну посадку та можливість індивідуального регулювання.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | M - 108см; L - 108см; XL - 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 80см; L - 80см; XL - 80см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка з начосом |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | M - 60см; L - 62см; XL - 64см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 34см; L - 35см; XL - 36см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴






