
Широкі спортивні штани з начосом - світло-сірий цвет, XL (є розміри)
2 020 ₴
- В наявності
- Код: 9287
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Широкі спортивні штани з начосом — це поєднання комфорту, тепла та сучасного стилю. М’яка трикотажна тканина з плюшевим начосом усередині забезпечує приємне відчуття тепла й затишку навіть у прохолодну погоду.
Модель виконана у фасоні баггі з подвійним поясом, що має еластичну резинку та зав’язки для зручного регулювання.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | XL |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Брюки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина по боковому шву, см | M - 109см; L - 110см; XL - 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 73см; L - 74см; XL - 74см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Світло-сірий |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка з начосом |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стьобах | M - 58см; L - 60см; XL - 62см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 38см; XL - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴






