
Котонові штани-палаццо зі складками - світло-коричневий цвет, M (є розміри)
1 720 ₴
- В наявності
- Код: 1527
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 98см; M - 100см; L - 102см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 68см; M - 70см; L - 72см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Котон |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стьобах | S - 64см; M - 66см; L — 68 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 35см; L - 37см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴






