
Теплі спортивні штани вільного фасону - сірий цвет, L (є розміри)
1 630 ₴
- В наявності
- Код: 7116
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теплі спортивні штани вільного фасону створені для максимального комфорту у прохолодну пору. Модель виконана з м’якої трикотажної тканини з густим плюшевим начосом усередині, що забезпечує приємне тепло та затишок.
Високий еластичний пояс на резинці гарантує зручну посадку, а врізні бічні кишені додають практичності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | M - 111см; L - 112см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 76см; L - 77см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка з начосом |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 34см; L - 35см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴






