
Котонові штани багі - темно-сірий цвет, L (є розміри)
1 820 ₴
- В наявності
- Код: 88120
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 102см; M - 103см; L - 104см; XL - 105см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 69см; M - 70см; L - 71см; XL - 72см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-сірий |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 96% котон, 2% поліефірнее волокно, 2% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Молодіжний |
| Тканина | Котон |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 54см; M - 56см; L - 58см; XL - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см; XL - 42см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴






