
Довга класична спідниця - чорний цвет, M (є розміри)
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 18770
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довга класична спідниця — витончений і водночас практичний елемент гардероба з ноткою сучасного мінімалізму. Модель має прямий силует, що елегантно підкреслює фігуру, а еластична тканина забезпечує зручність і свободу рухів.
Застібається на ґудзик і блискавку, має втачний пояс із петлями для ременя, що дозволяє доповнювати образ аксесуарами.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 96см; M - 97см; L - 98см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Фасон | міді |
| Ширина по стьобах | S - 42см; M - 44см; L - 46см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 35см; L - 37см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴






