
Сатинова довга спідниця з розрізом - білий цвет, L (є розміри)
1 660 ₴
- В наявності
- Код: 66600
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сатинова довга спідниця з розрізом — витончена та жіночна модель, що додає образу легкості й елегантності. Гладка сатинова тканина красиво переливається та м’яко струмує по фігурі, створюючи плавний силует. Спідниця однотонна, без застібки, з прихованою гумкою в поясі, що забезпечує комфортну посадку та зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Вид спідниці | З розрізом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | мереживо |
| Довжина виробу, см | M - 107см; L - 109см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Сатін |
| Фасон | з розрізом |
| Ширина по стьобах | M - 54см; L - 56см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴






