
Атласна спідниця міді з мереживом - чорний цвет, M (є розміри)
1 510 ₴
- В наявності
- Код: 6668
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Атласна спідниця міді з мереживом — витончена та жіночна модель, що додає образу легкості й елегантності. Гладка атласна тканина красиво переливається та м’яко лягає по фігурі, створюючи акуратний і благородний силует. Лаконічний однотонний дизайн робить спідницю універсальною для різних стилізацій.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Вид спідниці | Міді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | мереживо |
| Довжина виробу, см | S - 90см; M — 94 см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Атлас |
| Фасон | міді |
| Ширина по стьобах | S - 54см; M - 56см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴






