
Футболка з надписом із бісеру - жовтий цвет, L (є розміри)
970 ₴
- В наявності
- Код: 2544
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка з написом із бісеру – стильна та комфортна модель із витонченими декоративними елементами.
Має вільний крій і подовжену спинку, що додає комфорту та сучасного вигляду. Збоку внизу розташовані розрізи, які роблять силует більш легким і невимушеним.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Жовтий |
| Міжнародний розмір | L |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | напис |
| Довжина переду виробу, см | S - 47см; M - 48см; L - 49см |
| Довжина по спинці, см | S - 52см; M - 40см; L - 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 38см; M - 12см; L - 42см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 11см; M - 55см; L - 13см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 53см; L - 56см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴






