
В'язане поло з контрастною окантовкою - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 12139
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В'язане поло з контрастною окантовкою — стильна та сучасна модель, яка гармонійно поєднує класику з трендовими деталями.
Виконане з еластичної в'язаної тканини в рубчик, поло м’яко облягає фігуру та забезпечує комфорт у носінні. V-подібна горловина доповнена застібкою на ґудзики, що дозволяє регулювати глибину вирізу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Класичний |
| Вид виробу | Поло |
| Тип тканини | Рубчик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | 53 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 31 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 6 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 53% віскоза, 26% поліестер, 21% поліамід |
| Стан | Нове |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴






