
Однотонна футболка з розрізами - джинс цвет, L (є розміри)
880 ₴
- В наявності
- Код: 3199
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Тип тканини | Джинс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 72см; M - 74см; L - 76см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 36см; M - 37см; L - 38см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 11см; M - 12см; L - 13см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Джинс |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴






