
Коротка футболка з написами - білий цвет, M (є розміри)
760 ₴
- В наявності
- Код: 00416
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | M |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | напис |
| Довжина переду виробу, см | S - 43см; M - 43см; L - 43см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 23см; M - 24см; L - 25см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 5см; M - 6см; L - 7см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | укорочений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴






