
Футболка з в'язаними квітами - білий цвет, S (є розміри)
770 ₴
- В наявності
- Код: 8150
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка з в'язаними квітами — це ніжна та креативна модель, що поєднує зручність і декоративність.
Вона має прямий вільний фасон і прямий низ, що забезпечує комфортну посадку та легкий силует. Кругла горловина додає класичної стриманості, роблячи футболку універсальною для щоденного носіння.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | S |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | S - 62см; M - 63см; L - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 34см; M - 34см; L - 35см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 7см; M - 7см; L - 8см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴






