
Футболка з об'ємним серцем - хакі цвет, M (є розміри)
820 ₴
- В наявності
- Код: 25770
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка з об’ємним серцем — це стильна та оригінальна модель у прямому вільному крої, яка забезпечує комфорт і легкість у щоденних образах.
Вона має класичну круглу горловину, що надає акуратного вигляду й добре тримає форму. Головний акцент — пришите об’ємне серце спереду, яке додає футболці виразності та грайливості, а доповнюють дизайн стильні написи, що роблять модель ще цікавішою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Хакі |
| Міжнародний розмір | M |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | S - 53см; M - 54см; L - 55см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 31см; M - 32см; L - 32см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 9см; L - 9см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 52см; M - 53см; L - 54см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴






