
Однотонна футболка Massimo Dutti - темно-червоний цвет, M (є розміри)
330 ₴
- В наявності
- Код: 17030
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна футболка Massimo Dutti — це базова, але водночас елегантна модель, яка ідеально пасує до сучасного мінімалістичного гардероба.
Виконана з еластичного трикотажу, що м’яко облягає фігуру й забезпечує комфорт протягом усього дня. Приталений силует та вкорочена довжина вигідно підкреслюють талію, а короткі рукави й округла горловина з охайною окантовкою роблять модель стриманою, але виразною.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 40см; M - 40см; L - 40см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 24см; M - 24см; L - 25см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 4см; M - 4см; L - 5см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-червоний |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | укорочений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴






