
Оверсайз футболка з вишитими написами - білий цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 71889
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оверсайз футболка з вишитими написами — стильна та комфортна модель для повсякденних образів. Виріб виконаний в однотонному кольорі, має круглу горловину та опущені плечі, що створює розслаблений і сучасний силует. Прямий фасон забезпечує свободу рухів і зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Футболка |
| Модель | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | напис |
| Довжина переду виробу, см | 71 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 38см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 12 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | оверсайз |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴






