
Мом-джинси з високою посадкою - синій цвет, 36р (є розміри)
2 170 ₴
- В наявності
- Код: 72043
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 98см; 36 - 98см; 38 - 98см; 40 - 98см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 68см; 36 - 68см; 38 - 68см; 40 - 68см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | 34 - 46см; 36 - 48см; 38 - 50см; 40 - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 33см; 36 - 35см; 38 - 37см; 40 - 39см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴







