
Широкі джинси Palazzo з високою талією - світло-коричневий цвет, 36р (є розміри)
2 590 ₴
- В наявності
- Код: 72033
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Широкі джинси Palazzo з високою талією — трендова модель, яка поєднує комфорт і стиль. Завдяки високій посадці вони підкреслюють талію та візуально подовжують ноги, створюючи жіночний силует.
Мають втачний пояс із петлями для ременя, застібку на ґудзик і блискавку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Вигляд джинсів | Широкі |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 111см; 36 - 112см; 38 - 113см; 40 - 114см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 81см; 36 - 82см; 38 - 83см; 40 - 84см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стьобах | 34 - 48см; 36 - 50см; 38 - 52см; 40 - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 34см; 36 - 36см; 38 - 38см; 40 - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴






