
Жіночий смугастий джемпер у рубчик - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
940 ₴
- В наявності
- Код: 2093
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потрібен красивий джемпер, який підкреслить фігуру - вибирайте цю новинку від LUREX!
Модель приталена, повністю виконана з машинної в'язки в дрібний рубчик, прикрашена горизонтальними смужками. Рукави довгі, низ прямий, горловина кругла.
Ця стильна кофта підійде під розкльошені джинси, штани, а також різні спідниці.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Червоний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Вид виробу | Джемпер |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джемпер |
| Візерунок | смужка |
| Довжина переду виробу, см | 52 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 85*62*90 ріст 172 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 30см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴







