
Жіноча трикотажна кофта з вирізом на плечі - молочний цвет, XL (є розміри)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 16130
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комфорт та тренди в одному флаконі - ця стильна жіноча кофта від LUREX поєднує все, що потрібно сучасній жінці!
Модель виконана з гладкого трикотажу, з прямим низом та довгими рукавами. Широка горловина у виробі асиметрична, з відкритим лівим плечем та з легким драпіруванням на правому плечі.
Доповнюй покупку стильними спідницями, класичними брюками або джинсами з нашого каталогу, і в тебе буде готове вбрання для кожної події, оформляй замовлення через кошик сайту прямо зараз!
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | XL |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 54см; M - 55см; L - 56см; XL - 57см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 72см; L - 73см; XL - 74см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см; XL - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 96% бавовна, 4% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 36см; M - 38см; L - 40см; XL - 42см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






