
В'язаний джемпер із необробленими краями - хакі цвет, ONE SIZE (є розміри)
630 ₴
- В наявності
- Код: 85290
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В'язаний джемпер із необробленими краями — сучасна інтерпретація класичної моделі з акцентом на легку недбалість і комфорт.
Має вільний прямий крій, який не сковує рухів, довгі рукави та неглибоку горловину, що підходить для будь-якої фігури. Особливість моделі — необроблені краї по низу виробу, рукавах та горловині, які додають стилю effortless і м’якої фактурної виразності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Хакі |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Вид виробу | Джемпер |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 58 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴






