
Приталений лонг у сітку - блакитний цвет, XL (є розміри)
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 16641
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приталений лонгслів у сітку — стильна та ефектна модель, яка створює акцентований образ завдяки своїй фактурі. Легка однотонна тканина з сітки еластична й добре тягнеться, підкреслюючи фігуру та водночас даруючи комфорт у русі.
Довгі рукави додають витонченості, а прямий низ забезпечує акуратний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | XL |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 56см; M - 56см; L - 57см; XL - 57см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 63см; M - 63см; L - 64см; XL - 64см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 47см; M - 47см; L - 45см; XL - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 96% модал, 4% лайкра |
| Стан | Нове |
| Тканина | Сітка |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 32см; M - 34см; L - 36см; XL - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴






